Wróć do: Zestawy alarmowe przewodowe SATEL PERFECTA

Zestaw PERFECTA SIM 2G - 6 czujek, 2 klawiatury LCD

Drukuj
Koszt 3271,87 zł z montażem i zaprogramowaniem, oraz uruchomieniem aplikacji mobilnej : Nr.katalogowy: 715

Szczegóły produktu

Cena zawiera :

Dodatkowo można zrealizować :

Każdy z naszych systemów można podłączyć do sieci ochrony monitoringu. (Solid , Juwentus , itp). Również możemy to dla Państwa wykonać . Załatwiamy wszelkie formalności z Agencjami Ochrony (jesteśmy podwykonawcami agencji ochrony). Podłączenie systemu alarmowego do sieci monitoringu wiąże się z podpisaniem umowy z agencją ochrony na monitorowanie i interwencję oraz miesięczną opłatą z w/w usługę w wysokości 50-60 zł za miesiąc w zależności od rodzaju obiektu.

Instalacja monitoringu przez naszą f-mę nie wiąże się z podpisaniem umowy długo terminowej. Taką umowę można wypowiedzieć w terminie 2-3 miesięcy jak nie będziecie Państwo zadowoleni z wykonywanych usług agencji ochrony.

 

W skład systemu wchodzą :

Zestaw alarmowy PERFECTA 16
 

Centrale alarmowe z serii PERFECTA przeznaczone są do zabezpieczania małych i średnich obiektów, jak mieszkania, domy jednorodzinne, segmenty w szeregowcach, biura, małe firmy itp. Zapewniają ochronę zgodną z wymaganiami Grade 2 EN 50131. System bazujący na centrali PERFECTA 16 charakteryzuje się szybkim montażem, prostą konfiguracją oraz łatwą i intuicyjną obsługą. Centrala oprócz podstawowych, tradycyjnych metod sterowania systemem oferuje również te bardziej nowoczesne, jak między innymi funkcjonalną i intuicyjną aplikację na urządzenia mobilne PERFECTA CONTROL, oraz pilotów zdalnego sterowania działających w paśmie częstotliwości 433 MHz (po dołączeniu modułu INT-RX-S).

 • od 8 do 16 wejść programowalnych przewodowych
 • od 4 do 12 wyjść programowalnych przewodowych
 • 2 wyjścia zasilające na płycie głównej
 • wbudowane moduły:
  • GSM/GPRS z 2 gniazdami SIM
  • głosowy
  • akustycznej weryfikacji alarmu
 • podział systemu na 2 strefy
 • sterowanie systemem za pomocą: manipulatorów, aplikacji mobilnej i pilotów
 • możliwość aktualizacji oprogramowania
 • edycja nazw ułatwiająca sterowanie systemem i jego nadzór
 • 8 timerów
 • pamięć 3584 zdarzeń
 • automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
 • wbudowany zasilacz impulsowy
 • programowanie ustawień centrali
 • zgodność z EN 50131 Grade 2
 

Mobilny dostęp

Aplikacja PERFECTA CONTROL nie tylko umożliwia zdalne sterowanie funkcjami systemu alarmowego. Zapewnia również stały wgląd w bieżące zdarzenia zarejestrowane przez centralę PERFECTA, dzięki czemu możesz jeszcze efektywniej czuwać nad tym, co dla Ciebie najważniejsze – bezpieczeństwem i komfortem Twoich najbliższych.

 • Wyszedłeś z domu w pośpiechu i nie jesteś pewien, czy uzbroiłeś alarm?
  Gdziekolwiek jesteś, możesz to sprawdzić i – w razie potrzeby – załączyć czuwanie.
 • Włamanie do piwnicy, wyłączenie czuwania przez kogoś z rodziny, a może awaria zasilania w nadzorowanym obiekcie – o wszelkich zdarzeniach w systemie poinformują Cię wyświetlane na ekranie smartfona powiadomienia PUSH.

Wracając do domu możesz zdalnie otworzyć bramę na posesję, włączyć oświetlenie na podjeździe, a także uruchomić zraszanie trawników.

 GooglePlayAppStore

Niezawodność

Wszystkie urządzenia tworzące system alarmowy przechodzą wieloetapową kontrolę jakości. Dzięki temu mamy pewność,że będą skutecznie chroniły Ciebie i Twoich najbliższych.

Niezawodność

 

Czujnik ruchu LC 100 PI x 6 szt.

LC100

 Czujnik ruchu LC100PI - 1

 

W LC-100-PI wykorzystano specjalnie zaprojektowaną soczewkę optyczną, a także unikalny czteroelementowy czujnik pasywnej podczerwieni (QUAD PIR). W LC-100 również zastosowano nowy układ elektroniczny ASIC, który został specjalnie zoptymalizowany w celu zapobiegania fałszywym alarmom wywołanym przez zwierzęta domowe.LC100 odporna jest na zwierzęta domowe o masie sumarycznej do 25 kg. W celu uzyskania większej odporności na obecność zwierząt czujkę należy montować w miejscach pozostających poza zasięgiem zwierząt. Kompensacja temperaturowa oraz soczewki z wieloma strefami detekcji umożliwiają wykrycie ruchu intruza nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Antena LTE ANT-LTE-I

Antena ANT-LTE-I przeznaczona jest do pracy z centralami i modułami wyposażonymi w komunikatory komórkowe. Zastosowania:PERFECTA 16, PERFECTA 16-WRL, PERFECTA 32, PERFECTA 32-WRL, PERFECTA 32 LTE, PERFECTA 32-WRL LTE, VERSA Plus, INTEGRA 128-WRL, GSM-X, GSM-X LTE, INT-GSM, INT-GSM LTEiMICRA.

 • częstotliwość pracy: LTE, UMTS/HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
 • złącze: IPX
 • konstrukcja umożliwiająca montaż w obudowach: OPU-2 B, OPU-3 P i OPU-4 P

Obudowa OPU-4 P

OPU-4 P to wytrzymała obudowa natynkowa, wykonana z polistyrenu w kolorze białym. Dzięki estetycznemu wyglądowi możliwe jest stosowanie jej w pomieszczeniach użytkowych, na widoku. Podstawa obudowy może być wmurowana w ścianę, przez co sama obudowa zajmować będzie mniej miejsca. Uniwersalny charakter oraz wymiary obudowy umożliwiają montaż w jej wnętrzu central alarmowych SATEL, modułów ich rozszerzeń, modułów komunikacyjnych, kontrolerów i wielu innych urządzeń.OPU4 P wyposażona jest w podwójną ochronę antysabotażową: przed otwarciem pokrywy oraz oderwaniem od ściany.

 • miejsce na akumulator 7 Ah
 • miejsce na transformator 40VA lub 60VA
 • możliwość instalacji urządzeń bezprzewodowych
 • z antenami wewnątrz obudowy
 • podwójna ochrona sabotażowa
 • wymiary: 266x286x100 (szer./wys./gł.)

Manipulator PRF-LCD klawiatura z ekranem LCD X 2 szt.

PRF LCD

PRF LCD

 


 
Sygnalizator zewnętrzny optyczno-akustyczny Satel SPL 5010
Sygnalizator zewnętrzny SPL5010R SATEL
 SPL-5010 to optyczno-akustyczny sygnalizator przeznaczony do montażu na zewnątrz budynków, wyposażony w super jasnediody LED oraz przetwornik piezoelektryczny. Do wyboru dostępny jest jeden z trzech rodzajów modulowanej sygnalizacji dźwiękowej o natężeniu 120 dB. Obudowa sygnalizatora wykonana jest z poliwęglanu, co zapewnia dużą wytrzymałość mechaniczną oraz estetyczny wygląd urządzenia, który pozostaje bez zmian mimo upływu lat. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie antysabotażowe chroniące przed otwarciem obudowy lub oderwaniem od ściany. Model SPL-5010 może być dodatkowo wyposażony wczujnik SPL-TO chroniący przed wygłuszeniem sygnalizatora poprzez zalanie przetwornika piezoelektrycznego pianką montażową. Dostępna jako wyposażenie opcjonalne wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej zapewnia dodatkową ochronę płytki elektroniki oraz przetwornika przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki odpowiedniej impregnacji układ elektroniki jest także odporny na wpływ trudnych warunków środowiskowych.
 
Transformator AC/AC TRZ 40VA/16V/18V
Transformator AC/AC AWT468

Transformator AC/AC TRZ 40VA/16V/18V

Transformator AWT468 przeznaczony jest do zasilania urządzeń wymagających napięcia AC:U1,U2 lu bU3. Moc odbiorników dołączonych do zacisków transformatora nie może przekraczać jego mocy znamionowej. Przeznaczony jest do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie zezwolenia i uprawnienia do przyłączenia (ingerencji) w instalacje 230V/AC oraz instalacje niskonapięciowe. Zaprojektowany do pracy ciągłej dlatego nie posiada wyłącznika zasilania (należy zapewnić właściwą ochronę przeciążeniową).

 
Akumulator 7 Ah
 ScreenShot1099
Aplikacja PERFECTA CONTROL
perfecta control
 
 
Koszt montażu całego systemu z zaprogramowaniem, uruchomieniem aplikacji mobilnej : 3271,87 zł
Zamówienie : e-mailem na adres : biuro@alarmy24.pl, lub telefonicznie na numer 501049377

 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.